خانه / نقد و نظر / تشدید حواشی مجازی موسیقی زیر سایه کرونا

تشدید حواشی مجازی موسیقی زیر سایه کرونا

زندگی در روزهای کرونایی پنج ماه شد، روزهایی سخت، دلگیر و توأم با دلهره برای همه ما که هر روز آن پر از خبرها و اتفاقات تلخ و ناگواری است که می‌بایست فقط به اجرای کامل شیوه نامه‌های بهداشتی به زندگی در این روزگار امیدوارم باشیم تا مبادا خدایی نکرده این ویروس منحوس سر و کله‌اش در محیط پیرامونی ما پیدا شود.

تشدید حواشی مجازی موسیقی

انگار هم این روزهای پر دلهره تمامی ندارد؛ انگار همه عادت کرده‌ایم به شرایطی که خودمان بر استمرار یا پایانش نقش داریم. انگار نه، دیگر حتماً باید خودمان را با این شرایط کابوس وار وفق بدهیم که اگر ندهیم خوش آمدیم به دنیای دیگر…

در این مجال خیلی از هنرمندان به ویژه در حوزه موسیقی دست به کار شدند، یکی موسیقی تولید کرد، یکی کنسرت آنلاین گذاشت، یکی مصاحبه‌های جنجالی، یکی با متن‌های امیدوارانه طرفدرانش را با امید به آینده ترغیب و تشویق می‌کرد، یکی کارهای عجیب و غریب انجام داد و تا آنجا که می‌توانست برای خود فالوور جمع کرد، یکی کارهای خیرخواهانه انجام داد و خلاصه همه به سهم خود شرایط جدیدی از زندگی را تجربه کردند که در روزهای کرونایی به ویژه در فضای مجازی بیشتر به چشم آمد. آنچنان که در این شرایط در رسانه‌ها نیز مطرح و بهانه‌ای شد برای تدوین و بازنمایی گزارش‌هایی که به بهانه حضور هنرمندان در روزهای کرونایی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

آنچه می‌خوانید گزیده‌ای از فعالیت هنرمندان و فعالان عرصه موسیقی در فضای مجازی به واسطه روزهای کرونایی است که طی روزهای گذشته بیشتر به چشم آمد.

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.